Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. je jedním z nejspolehlivějších výrobců a dodavatelů deye sun 10/12/15k v Číně, také podporuje přizpůsobené služby. Vítejte u nákupu pokročilého deye sun 10/12/15k na skladě z naší továrny.
1. Shrnutí: Proč Deye SUN 10/12/15K dominuje na trhu

Vzhledem k neustálému pohybu na trhu solární energie jsou spolehlivost a flexibilita při navrhování produktů prvořadé. Ve společnosti Mutian poskytujeme našim zákazníkům přístup pouze k nejlepším produktům, které jsou dnes k dispozici, a proto věříme, že řada střídačů Deye SUN 10/12/15K je nejlepší ve své třídě pro technologii třífázových řetězcových invertorů pro nízké napětí (127V/220V a 133/230V), které slouží jako most mezi vysoce účinnou výrobou energie a zároveň jsou regulátorem chytré sítě.
Ať už jste instalatér, který potřebuje robustní řešení pro komerční střechu, nebo majitel domu, který chce maximalizovat svou vlastní-spotřebu, řada G05-LV nabízí možnost škálování, inteligentní a velmi odolná. Řada G05-LV má špičkovou účinnost 98,6 % a 4 MPP trackery, což znamená, že přemění každý sluneční paprsek na úspory.
2. Základní výhody: Inženýrství se setkává s inteligencí
Abychom vyvolali skutečné dotazy zákazníků, musíme zdůraznit nejen to, co produkt dělá, ale také to, jak řeší skutečné-problémy světa. Zde je důvod, proč Deye G05-LV vyniká na přeplněném trhu:
98,6% maximální účinnost:
Vysoce výkonná tří{0}}úrovňová technologie v kombinaci s magnetickými materiály s nízkými ztrátami znamená, že tento invertor ztrácí výrazně méně tepla, což má za následek, že běží chladněji a poskytuje větší elektrický výkon než standardní invertory.
Sledování více špiček a dvou špiček:
Normálně by pokles napětí u standardních invertorů způsobil problém najít bod maximálního výkonu kvůli složitému zastínění, algoritmus Deye najde více bodů maximálního výkonu s jistotou, aby zajistil maximální sklizeň v částečně zatažených dnech.


Aplikace nulového exportu:
S nárůstem omezení sítě je schopnost omezit{0}}dodávky do sítě klíčová. Tento střídač je vybaven integrovaným omezením exportu, což vám umožňuje vyhovět místním předpisům, aniž byste potřebovali drahé externí měřiče nebo ovladače.
Virtuální synchronní generátor (VSG):
Tato schopnost „tvořit“ síť pomůže změnit budoucnost výroby energie. Když je síť nestabilní, střídač se bude chovat jako tradiční synchronizovaný generátor tím, že poskytne setrvačnost (v důsledku toho, že střídač má výstup střídavého proudu), čímž napomůže síti místo pouhého vypnutí. To také umožňuje střídači stabilizovat napětí i frekvenci, což je zvláště užitečné pro slabé sítě.
Sledování{0}}úrovně řetězce (volitelné):
Nečekejte na selhání systému, abyste zjistili, že je problém. Pomocí volitelného sledování stringů můžete na dálku dohlížet na výkon jednotlivých FV stringů. To urychluje odstraňování problémů a výrazně snižuje náklady na provoz a údržbu.
AFCI (volitelné):
K dispozici je ochrana přerušovače elektrického oblouku, která automaticky detekuje a uhasí nebezpečné stejnosměrné oblouky, aby zabránila nebezpečí požáru.

3. Materiálová věda a filozofie designu
Fyzická konstrukce střídače je prvním ukazatelem jeho dlouhé životnosti. Řada Deye G05-LV je postavena tak, aby odolala živlům a zkoušce času.
Podvozek:Šasi měniče bylo vyrobeno z velmi odolné kovové slitiny, která byla speciálně vytvořena pro lepší odolnost proti korozi (obvykle díky povlaku zinku - hliníku - hořčíku), než je standardní tloušťka plechu. Šasi střídače je proto schopné přežít korozní účinky pobřežních oblastí nebo průmyslových lokalit, aniž by se projevila rzi.
Tepelný management:Měnič je navržen tak, aby ke chlazení nebylo nutné používat hlučné, vysokorychlostní-ventilátory; Místo toho používá jedinečnou kombinaci velkých chladičů a ventilátorů s regulací teploty, což má za následek, že ventilátory běží pouze v případě potřeby k chlazení měniče. Díky inteligentní konstrukci chlazení vzduchem Northern se ventilátory Inverter méně opotřebovávají, a proto invertor pracuje s hladinou hluku nižší než 50 dB(A), což je ekvivalentní hlučnosti produkované v tiché kanceláři.
Integrace pro estetické účely:Elegantní bílý povrch střídače snadno zapadne do schématu designu jakékoli oblasti a jeho malé rozměry (362 mm x 527 mm x 220 mm) umožňují úspěšnou integraci do všech prostor. Střídače lze také namontovat na stěny, což znamená, že je lze snadno instalovat v garážích, technických místnostech, venkovních stěnách atd., přičemž šetří drahocenný podlahový prostor.
4. Global Compliance & Grid Certification
Jednou z největších překážek v solárním průmyslu je kompatibilita-invertorových sítí. Řada Deye G05-LV tuto bariéru odstraňuje. Dodává se předem certifikované se širokou škálou mezinárodních kódů sítě, což znamená, že můžete objednávat s důvěrou s vědomím, že projde místními inspekcemi.
Pravidla mřížky:Certifikováno pro NBR 16149, NBR 16150 (Brazílie), EN 50549 (Evropa), RD 140 (Španělsko) a další.
Bezpečnostní normy:Plně vyhovuje IEC/EN 62109-1 a IEC/EN 62109-2 pro bezpečnost a IEC/EN 61000-6-1/2/3/4 pro EMC kompatibilitu.
5. Proč nakupovat od Mutian?
Autorizované partnerství:
Jsme důvěryhodným distribučním partnerem společnosti Deye a zajišťujeme, že obdržíte 100% autentické produkty s plnou záruční podporou výrobce-ne dovozy z šedého trhu.
Technická pomoc:
Náš tým neprodává pouze krabice; nabízíme kompletní řešení. Náš tým dvojjazyčné podpory může podpořit všechny aspekty vašeho projektu od před-návrhu systému prodeje až po řešení problémů po-prodeji.
Záruka:
Standardní 5letá záruka s možností prodloužení.
6. Výzva k akci
Jste připraveni posunout svůj solární projekt na další úroveň s nejuniverzálnějším dostupným Deye SUN 10/12/15K?
Chcete-li získat velkoobchodní ceník nebo konkrétní nabídku projektu, kontaktujte společnost Mutian ještě dnes!
Populární Tagy: deye sun 10/12/15k, Čína deye sun 10/12/15k výrobci, dodavatelé, továrna
7. Technické parametry
| Model | SUN-10K-G05-LV | SUN-12K-G05-LV | SUN-15K-G05-LV |
| Datum vstupu PV řetězce | |||
| Max. FV vstupní výkon (kW) | 13 | 15.6 | 19.5 |
| Max. Vstupní napětí PV (V) | 800 | ||
| Startovací-napětí (V) | 250 | ||
| Rozsah napětí MPPT (V) | 200-700 | ||
| Jmenovité vstupní PV napětí (V) | 500 | ||
| Max. Provozní PV vstupní proud (A) | 26+26 | ||
| Max. Vstupní zkratový proud (A) | 39+39 | ||
| Počet sledovačů MPP/č. řetězců na MPP Tracker | 2/2+2 | ||
| AC výstupní strana | |||
| Jmenovitý AC výstupní aktivní výkon (kW) | 10 | 12 | 15 |
| Max. AC výstupní zdánlivý výkon (kVA) | 10 | 12 | 15 |
| Jmenovitý výstupní proud AC (A) | 26.3/25.1 | 31.5/30.1 | 39.4/37.6 |
| Max. AC výstupní proud (A) | 26.3/25.1 | 31.5/30.1 | 39.4/37.6 |
| Jmenovité výstupní napětí/rozsah (V) | 127V/220V, 133V/230V 0,85UN-1,1UN | ||
| Formulář pro připojení k síti | 3L/N/PE | ||
| Jmenovitá výstupní frekvence/rozsah (Hz) | 50/45-55, 60/55-65 | ||
| Rozsah nastavení účiníku | 0,8 vede k 0,8 zpoždění | ||
| Celkové harmonické zkreslení proudu THDi | <3% | ||
| Stejnosměrný vstřikovací proud | <0.5%ln | ||
| Účinnost | |||
| Max. Účinnost | 98.50% | ||
| MPPT účinnost | >99% | ||
| Ochrana zařízení | |||
| DC ochrana proti přepólování | Ano | ||
| AC Output Overcurrent Protection | Ano | ||
| Ochrana proti přepětí AC výstupu | Ano | ||
| Ochrana proti zkratu AC výstupu | Ano | ||
| Tepelná ochrana | Ano | ||
| Detekce impedance izolace | Ano | ||
| DC monitorování komponent | Ano | ||
| Arc Fault Circuit Interrupter (AFCI) | Volitelný | ||
| Ochrana proti-ostrovům | Ano | ||
| Detekce zbytkového proudu | Ano | ||
| Úroveň ochrany proti přepětí | TYP II (DC), TYP II (AC) | ||
| DC spínač | Ano | ||
| Rozhraní | |||
| Komunikační rozhraní | RS485/RS232 | ||
| Režim sledování | GPRS/WIFI/Bluetooth/4G/LAN (volitelné) | ||
| Obecné údaje | |||
| Rozsah provozní teploty (stupně) | -25 to +60℃, >Snížení výkonu 45 stupňů | ||
| Přípustná okolní vlhkost | 0~100% | ||
| Přípustná nadmořská výška (m) | 4000m | ||
| Hlučnost (dB) | Menší nebo rovno 50 dB(A) | ||
| Hodnocení ochrany proti vniknutí (IP). | IP 65 | ||
| Topologie invertoru | Ne-izolované | ||
| Kategorie přepětí | OVC II (DC), OVC III (AC) | ||
| Rozměr skříňky (ŠxVxH mm) | 362×527×220 (bez konektorů a držáků) | ||
| Hmotnost [kg] | 20 | ||
| Záruka [rok] | 5 let | ||
| Typ Chlazení | Inteligentní chlazení vzduchem | ||
| Regulace sítě | NBR 16149, NBR 16150, EN 50549, RD 140 | ||
| Bezpečnost EMC/Standard | IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2 | ||
| Bezpečnost EMC/Standard | IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2 | ||








