Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. je jedním z nejspolehlivějších výrobců a dodavatelů vysoce účinného invertoru deye 7,6-12k v Číně, který také podporuje přizpůsobené služby. Vítejte u nákupu pokročilého deye 7,6-12k vysoce účinného měniče na skladě z naší továrny.
Popis produktů
vlastnosti vysoce účinného invertoru Deye 7,6-12K
Investice do vysoce účinného měniče Deye 7,6-12K znamená investici do energetické nezávislosti, úspor a klidu. Zde jsou hlavní výhody, které odlišují náš systém:

Energie/úspory maximum
Naše inverzní technologie maximalizuje jak solární energii získanou ze systémových modulů (modulů), tak tuto energii přemění na použitelný elektrický proud pro domácnost (použití) s nejmenším množstvím odpadu; zbytek solární energie přeměněné na elektrický proud bude vrácen majiteli domu jako přebytečný příjem. Inteligentní invertorový systém využívá solární energii k napájení všech domácích elektrických zátěží a také k nabíjení akumulátoru, a proto výrazně snižuje závislost na tradičním napájení.
Napájení a spolehlivost (bez přerušení)
Váš domov má nepřetržité napájení, i když dojde k výpadku proudu. Náš střídač převezme provoz vašeho domova v případě výpadku sítě a je vyroben z odolných materiálů a je klasifikován jako IP65 -, aby poskytoval maximální ochranu před přírodními živly.


Kompatibilita baterie/systému
Užijete si flexibilitu, že budete moci podporovat jak olověné, tak lithiové baterie. Budete mít prospěch z vlastní-adaptivní komunikace pomocí komunikace RS485 nebo CAN Bus Standard s předními výrobci Battery Management System (BMS). Začleněním nejnovější technologie do jejich produktů budete mít ty nejlepší možnosti pro optimalizaci nabíjecích strategií pro baterie a životnost vašich baterií.
Škálovatelný výkon pro rostoucí potřeby
Platforma podporuje vaše měnící se potřeby v oblasti skladování a výroby energie pomocí škálovatelných systémů počínaje základním systémem 7,6 kW až po robustnější systémy s výkonem 12 kW. Díky zahrnuté paralelní funkci, která vám umožní propojit až 16 jednotek dohromady a rozšířit tak vaši generační a úložnou kapacitu pro budoucnost, můžete s touto platformou růst a snadno přidat ke své stávající investici, aniž byste museli vyměňovat základní zařízení.


Komplexní monitorování a kontrola
Budete mít kontrolu nad svou výrobou/spotřebou energie pomocí intuitivního LCD displeje a aplikace ve vašem chytrém telefonu. Tato platforma umožňuje odkudkoli sledovat tok energie-v reálném čase a také historická data o výrobě a spotřebě energie. Prostřednictvím smartphonu si také můžete nastavit vlastní předvolby pro váš systém.
Návrh, konstrukce a balení vysoce účinného měniče Deye 7,6-12K
Vysoce účinný invertor Deye 7,6-12K
Používají se pouze-kvalitní díly
Použití prémiových{0}}komponentů zajistí ve spojení s invertorovou jednotkou maximální spolehlivost. Kontrola kvality zajistila stabilní výkon a prodlouženou životnost díky použití materiálů nejvyšší{2}}kvality a také-nejlepší záruky v oboru.
Každá sada systémů je dodávána zapečetěná
Každý invertor byl zapečetěn do na míru vyrobeného -dvou{1}}kartonu z lepenky s vyztužením rohů. Měnič a veškeré potřebné příslušenství jsou zabaleny s pěnovými vložkami s vysokou-hustotou pro úplnou ochranu před poškozením během přepravy. Všechny vnější povrchy kartonu obsahují příslušné pokyny pro manipulaci s produktem, číslo modelu a všechny požadované bezpečnostní štítky.
Veškerý obsah produktu je zahrnut
Všechny produktové balíčky měničů obsahují měničovou jednotku, uživatelskou příručku/instalační příručku, komunikační kabel, montážní držáky a certifikát shody.
Údržba vysoce účinného měniče Deye 7,6-12K
Za našimi produkty si pevně stojíme. Tento střídač řady Deye SUN přichází s komplexní 5letou standardní zárukou s možností prodloužení pro větší klid. Naše podpora zahrnuje bezplatný přístup k online technickým zdrojům a aktualizacím firmwaru. Kromě toho poskytujeme specializovanou vzdálenou podporu při odstraňování problémů a dokážeme efektivně expedovat náhradní díly, abychom minimalizovali prostoje systému.
Jednoduchá instalace a integrace
Díky snadno{0}}srozumitelným{1}}štítkům svorek a čistému uspořádání je střídač navržen tak, aby umožnil certifikovaným instalačním technikům rychlé a snadné zapojení. Kompatibilita střídače se standardními regálovými systémy a flexibilita ve způsobu komunikace znamená, že je vhodný pro použití v nových i stávajících solárních FV systémech.
Jste připraveni transformovat energii vašeho domova?
Udělejte první krok k energetické nezávislosti a významným úsporám energie. Deye 7,6-12K vysoce účinný invertor je chytré, spolehlivé a škálovatelné řešení, které potřebujete.
Kontaktujte naše energetické specialisty ještě dnes pro individuální cenovou nabídku, podrobnou konzultaci návrhu systému nebo vyhledejte certifikovaného instalačního technika ve vašem okolí. Pojďme společně vybudovat vaši výkonnou a inteligentní solární budoucnost.
Populární Tagy: deye 7,6-12k vysoce účinný invertor, Čína deye 7,6-12k vysoce účinný invertor výrobci, dodavatelé, továrna
specifikace produktu
Naše řada Deye SUN je vyrobena s přesností, aby poskytovala konzistentní výkon. Níže jsou uvedeny podrobné specifikace pro varianty amerického modelu.
| Model | SUN-7,6K-SG02LP2-US-AM2-P | SUN-8K-SG02LP2-US-AM2-P | SUN-10K-SG02LP2-US-AM3-P | SUN-12K-SG02LP2-US-AM3-P |
| Vstupní data baterie | ||||
| Typ baterie | Olovo-kyselina nebo Lithium{1}}ion | |||
| Rozsah napětí baterie (V) | 40-60 | |||
| Max. nabíjecí proud (A) | 190 | 190 | 220 | 250 |
| Max. vybíjecí proud (A) | 190 | 190 | 220 | 250 |
| Strategie nabíjení Li-iontové baterie | Vlastní{0}}adaptace na BMS | |||
| Počet vstupů baterie | 1 | |||
| Vstupní data PV řetězce | ||||
| Maximální stejnosměrný vstupní výkon (W) | 11400 | 12000 | 15000 | 18000 |
| Maximální stejnosměrné vstupní napětí (V) | 500 | |||
| Startovací-napětí (V) | 125 | |||
| MPPT rozsah napětí (V) | 150-425 | |||
| Jmenovité vstupní stejnosměrné napětí (V) | 370 | |||
| Max. Provozní PV vstupní proud (A) | 32+32 | 32+32+32 | ||
| Max. Vstupní zkrat-proud obvodu (A) | 60+60 | 60+60+60 | ||
| Počet sledovačů MPP/počet řetězců na sledovač MPP | 2/2+2 | 3/2+2+2 | ||
| AC vstupní/výstupní data | ||||
| Jmenovitý AC vstup/výstup aktivní výkon (W) | 7600 | 8000 | 10000 | 12000 |
| Max. AC vstup/výstup zdánlivý výkon (VA) | 8630 | 8000 | 10000 | 12000 |
| Špičkový výkon (vypnutá-síť) (W) | 2násobek jmenovitého výkonu, 10s | |||
| Jmenovitý AC vstupní/výstupní proud (A) | 31.7 | 33.4 | 41.7 | 50 |
| Maximální AC vstupní/výstupní proud (A) | 31.7 | 33.4 | 41.7 | 50 |
| Max. Nepřetržitý AC průchod (síť k zátěži) (A) | 200 | |||
| Jmenovité vstupní/výstupní napětí/rozsah (V) | 120/240; 208 0.88Un<U<1,1Un | |||
| Formulář pro připojení k síti | 2L+N+PE | |||
| Jmenovitá vstupní/výstupní frekvence/rozsah sítě | 60/55-65 | |||
| Rozsah nastavení účiníku | 0,8 vede k 0,8 zpoždění | |||
| Celkové harmonické zkreslení proudu THDi | <3% (of nominal power) | |||
| Stejnosměrný vstřikovací proud | <0.5%ln | |||
| Účinnost | ||||
| Maximální účinnost | 97.6% | |||
| Euro efektivita | 96.5% | |||
| MPPT účinnost | >99% | |||
| Ochrana zařízení | ||||
| Integrovaný |
DC ochrana proti přepólování, AC výstupní nadproudová ochrana, tepelná ochrana, AC výstupní přepětí Ochrana, zkrat na výstupu AC ochrana, monitorování stejnosměrných součástí, přerušovač obvodu obloukového zkratu (volitelně), ochrana proti-islanding, DC spínač, detekce izolační impedance, Detekce zbytkového proudu |
|||
| Úroveň ochrany proti přepětí | TYP II (DC), TYP II (AC) | |||
| Rozhraní | ||||
| LCD/LED displej | LCD | |||
| Komunikační rozhraní | WIFI, RS485 | |||
| Obecné údaje | ||||
| Rozsah provozních teplot | -40 to +60℃, >Snížení výkonu 45 stupňů | |||
| Přípustná okolní vlhkost | 0-100% | |||
| Přípustná nadmořská výška | 2000m | |||
| Hluk | Menší nebo rovno 45 | |||
| Hodnocení ochrany proti vniknutí (IP). | TYP 3R | |||
| Topologie invertoru | Ne-izolované | |||
| Kategorie přepětí | OVC II (DC), OVC III (AC) | |||
| Velikost skříňky (Š*V*H)[mm] | 450×800×243 (bez konektorů a držáků) | |||
| Hmotnost [kg] | 40 | |||
| Záruka | 5 let/10 let Záruční doba závisí na místě konečné instalace střídače, více informací viz Záruční podmínky |
|||
| Typ Chlazení | Inteligentní chlazení vzduchem | |||
| Regulace sítě | IEEE 1547.1, SRD V2.0 | |||
| Bezpečnost EMC/Standard | FCC, UL 1741 | |||







