Přehled produktu

Invertor Solis S5-GR3P(3-20)K je navržen pro solární použití ve velkém měřítku s automatizací a odolnými schopnostmi. Díky své modulární konstrukci může být tento střídač snadno používán majiteli domů, komerčními organizacemi a průmyslovými podniky. Kromě toho byl tento střídač postaven s ohledem na udržitelnost a zvýšení úspory energie, dlouhodobého provozu a snadné správy.
Hlavní výhody
Nekompromisní účinnost a spolehlivost
Solis S5-GR3P je postaven na patentovaném systému přeměny energie, který je navržen tak, aby maximalizoval množství energie získané ze slunce. Klíčem k dosažení tohoto cíle je použití pokročilé technologie MPPT (Maximum Power Point Tracking), která umožňuje střídači dynamicky se přizpůsobovat měnícím se podmínkám slunečního záření a minimalizovat tak případné ztráty energie a maximalizovat energetický výnos. Pokročilý systém řízení teploty Solis S5-GR3P také umožňuje měniči pracovat na očekávané úrovni v extrémních prostředích-od horkého pouštního prostředí po chladná prostředí ve vysokých nadmořských výškách – to vše při vysoké spolehlivosti.
Integrace a monitorování inteligentních sítí
S digitálním rozhraním umožňuje měnič uživateli v reálném čase sledovat: -energii generovanou systémem, -celkový stav systému (z hlediska jakýchkoli potenciálních problémů) -a celkové množství energie spotřebované uživatelem. Zahrnuty jsou také funkce, které umožňují vzdálené monitorování prostřednictvím technologií IoT a umožňují tak střídači interakci s inteligentními sítěmi za účelem dynamického vyvážení zátěže mezi generujícími a odběrnými subjekty a udržení stability sítě. Prostřednictvím tohoto digitálního rozhraní získá uživatel cenné a použitelné informace o stavu střídače a o tom, jak udržovat a optimalizovat systémy generující energii-.
Zvýšená bezpečnost a odolnost
Bezpečnostní prvky vestavěné do střídače ukazují, že bezpečnost samotného střídače je nejvyšší prioritou. Střídač má jako dostupné bezpečnostní funkce Detection Arc Fault Detection, Ground Fault Protection a ochranu proti přepětí. Krytí IP65 navíc chrání měnič před vlhkostí, prachem a korozí. Kromě toho použití materiálů odolných proti korozi poskytuje měniči schopnost pracovat v náročných podmínkách po delší dobu.
Modulární design pro škálovatelnost
Modulární konstrukce umožňuje libovolný počet konfigurací a umožňuje vám rozšířit váš střídač nebo k němu přidat nové měniče, když se zvýší požadavky na energii. Tato modularita jako taková znamená, že můžete do svého projektu Power Delivery System snadno začlenit více měničů, čímž se sníží instalační náklady spojené s vaší infrastrukturou.
Technická dokonalost podpořená přísným testováním
Solis S5-GR3P ověřuje před odesláním:
Environmentální zátěžové testy: Environmentální zátěžové testy se používají k určení, zda produkt přežije v extrémních podmínkách prostředí.
Shoda s EMC:nTesty elektromagnetické kompatibility (EMC) ověřují, že zařízení bude správně fungovat bez rušení při použití v blízkosti jiných elektrických zařízení nebo v elektricky hlučném prostředí.
Ověření životnosti: U všech součástí se provádějí zrychlené testy stárnutí, aby byla zajištěna dlouhodobá-trvanlivost.
Aplikační scénáře

Obytné solární farmy
Ideální pro-střechy s vysokou hustotou, umožňuje efektivní skladování energie a provoz vázaný-na síť.

Komerční a průmyslová zařízení
Podporuje velká pole s-kompatibilitou s vysokým napětím, ideální pro továrny, sklady a logistická centra.

Vypnuto-Systémy sítě
Ve spojení s bateriemi poskytuje nepřetržité napájení pro vzdálená zařízení, telekomunikace a nouzové zálohování.
Proč spolupracovat se společností Solis?
Společnost Solis věnuje značné množství zdrojů na výzkum a vývoj a spolupracuje se špičkovými akademickými institucemi a dalšími odborníky v oboru na vývoji a nabízení technologických objevů souvisejících se solárními produkty nové{0}}geny. Díky mnoha patentům v oblasti výkonové elektroniky a skladování energie je inženýrský tým společnosti Solis vybaven k vytváření inovativních produktů a na špičce technologie.
Výrobní proces společnosti Solis využívá autonomní výrobní procesy ve spojení s přísným lidským dohledem, jak je definováno v ISO 9001 a IEC 62443, což má za následek:
Automatizovaná výroba: Použití vysoce přesné robotiky pro instalaci klíčových komponent výrazně snižuje možnost lidské chyby.
Zařízení kontroly kvality: Každý výrobek vyrobený společností Solis prošel více než stovkou kontrol kvality-v různých oblastech, jako je integrita pájení a diagnostika softwaru.
Udržitelná výroba: Využití solární energie k výrobě produktů a použití recyklovatelných materiálů vede ke snížení uhlíkové stopy společnosti Solis.
Produkt Solis S5-GR3P splňuje nebo překračuje požadavky následujících mezinárodních norem: UL 1741, EN 50530 a IEC 61727. Produkty společnosti Solis jsou certifikovány TÜV Rheinland a UL, které ověřují bezpečnost a výkon produktu po celém světě.
Solis pomáhá s plánováním, instalací a údržbou solárních zařízení. Solis má vyhrazený tým technické podpory 24/7 a také rozsáhlou servisní síť, která odpovídá na žádosti o pomoc nebo služby).
Udržitelnost ve společnosti Solis
Jsme odhodláni podporovat oběhové hospodářství. Solis S5-GR3P využívá 30 % recyklovaných materiálů a náš program-zpětného odběru recykluje-měniče na konci životnosti, čímž odvádí odpad ze skládek. Ve spolupráci s iniciativami zalesňování kompenzujeme uhlíkové emise vznikající při výrobě.
Závěr
Střídač Solis S5-GR3P(3-20)K ztělesňuje závazek společnosti Solis pokračovat ve vývoji produktů, které podporují ekologicky udržitelné energetické inovace. Střídač byl zkonstruován na základě přísného testování s mnoha certifikacemi a splňuje všechny globální i místní požadavky. Inverter umožní společnostem a komunitám využívat solární energii efektivně a zodpovědně. Pojďme společně pracovat na udržitelnější planetě.
Spojte se se společností Solis ještě dnes Zjistěte o našich mnoha řešeních dostupných speciálně pro váš solární projekt. Naši zkušení inženýři jsou vám k dispozici, aby vám pomohli s návrhem vašeho systému, dodáním vaší instalace a vývojem dlouhodobých- energetických strategií.
Solis S5-GR3P(3-20)K Invertor
Populární Tagy: Invertor solis s5-gr3p(3-20)k, Čína výrobci měničů solis s5-gr3p(3-20)k, dodavatelé, továrna
Technické parametry
| DATASHEET | S5-GR3P(3-20)K | |||||||||||
| Modelky | 3K | 4K | 5K | 6K | 8K | 9K | 10K | 12K | 13K | 15K | 17K | 20K |
| Vstup DC | ||||||||||||
| Doporučená max. FV výkon | 4,5 kW | 6 kW | 7,5 kW | 9 kW | 12 kW | 13,5 kW | 15 kW | 18 kW | 19,5 kW | 22,5 kW | 25,5 kW | 30 kW |
| Max. vstupní napětí | 1100 V | |||||||||||
| Jmenovité napětí | 600 V | |||||||||||
| Spouštěcí-napětí | 180 V | |||||||||||
| Rozsah napětí MPPT | 160 - 1000 V | |||||||||||
| Max. vstupní proud | 16 A / 16 A | 32 A / 32 A | ||||||||||
| Max. zkratový proud | 20 A / 20 A | 40 A / 40 A | ||||||||||
| Číslo MPPT / Max. číslo vstupních řetězců | 2 / 2 | 2 / 4 | ||||||||||
| Výstup AC | ||||||||||||
| Jmenovitý výstupní výkon | 3 kW | 4 kW | 5 kW | 6 kW | 8 kW | 9 kW | 10 kW | 12 kW | 13 kW | 15 kW | 17 kW | 20 kW |
| Max. zdánlivý výstupní výkon | 3,3 kVA | 4,4 kVA | 5,5 kVA | 6,6 kVA | 8,8 kVA | 9,9 kVA | 11 kVA | 13,2 kVA | 14,3 kVA | 16,5 kVA | 18,7 kVA | 22 kVA |
| Max. výstupní výkon | 3,3 kW | 4,4 kW | 5,5 kW | 6,6 kW | 8,8 kW | 9,9 kW | 11 kW | 13,2 kW | 14,3 kW | 16,5 kW | 18,7 kW | 22 kW |
| Jmenovité síťové napětí | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||||||||||
| Jmenovitá frekvence sítě | 50 Hz / 60 Hz | |||||||||||
| Jmenovitý výstupní proud sítě | 4.6 A / 4.3 A | 6.1 A / 5.8 A | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 13.7 A / 13.0 A | 15.2 A / 14.4 A | 18.2 A / 17.3 A | 19.8 A / 18.8 A | 22.8 A / 21.7 A | 25.8 A / 24.6 A | 30.4 A / 28.9 A |
| Max. výstupní proud | 4.7 A | 6.4 A | 7.9 A | 9.5 A | 12.7 A | 14.3 A | 15.9 A | 19.1 A | 20.7 A | 23.8 A | 27 A | 31.8 A |
| Účiník | >0,99 (opoždění 0,8 vedoucích - 0.8) | |||||||||||
| THDI | < 2% | |||||||||||
| Účinnost | ||||||||||||
| Max. účinnost | 98.3% | 98.5% | 98.6% | 98.7% | ||||||||
| Efektivita EU | 97.7% | 97.9% | 98.0% | 98.1% | ||||||||
| Ochrana | ||||||||||||
| DC ochrana proti-přepólování | Ano | |||||||||||
| Ochrana proti zkratu | Ano | |||||||||||
| Ochrana výstupu nad proudem | Ano | |||||||||||
| Přepěťová ochrana | Ano | |||||||||||
| Monitorování sítě | Ano | |||||||||||
| Ochrana proti-ostrovu | Ano | |||||||||||
| Teplotní ochrana | Ano | |||||||||||
| Skenování s více vrcholy | Ano | |||||||||||
| Integrované AFCI 2.0 | Volitelný | |||||||||||
| Integrovaný DC vypínač | Ano | |||||||||||
| Obecné údaje | ||||||||||||
| Rozměry (Š × V × H) | 310 × 563 × 219 mm | |||||||||||
| Hmotnost | 16,5 kg | 16,9 kg | 17,9 kg | 19,6 kg | 20,8 kg | |||||||
| Topologie | Bez transformátoru | |||||||||||
| Vlastní{0}}spotřeba (noc) | < 1 W | |||||||||||
| Rozsah provozní teploty okolí | -25 ~ +60 stupňů | |||||||||||
| Relativní vlhkost | 0 - 100% | |||||||||||
| Ochrana proti vniknutí | IP66 | |||||||||||
| Emise hluku (typické) | < 30 dB(A) | < 60 dB(A) | ||||||||||
| Koncept chlazení | Přirozené chlazení | Inteligentní{0}}chlazení ventilátorem | ||||||||||
| Max. provozní nadmořská výška | 4000 m | |||||||||||
| Standardní připojení k síti | G99, VDE-AR-N 4105/VDE V 0124, EN 50549-1, VDE 0126/UTE C 15/VFR:2019, RD 1699/RD 244/UNE 206006/ UNE 20161, 71-10161 NRS 097-2-1, EIFS 2018.2, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068, IEC 61683, EN 50530 | |||||||||||
| Bezpečnostní / EMC standard | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-1/-2/-3/-4 | |||||||||||
| Vlastnosti | ||||||||||||
| DC připojení | konektor MC4 | |||||||||||
| AC připojení | Zástrčka pro rychlé připojení | |||||||||||
| Zobrazit | LCD | |||||||||||
| Sdělení | RS485, volitelně: Wi-Fi, GPRS | |||||||||||









