Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. je jedním z nejspolehlivějších výrobců a dodavatelů třífázových invertorů solis s6 29.9-50kw v Číně a také podporuje přizpůsobené služby. Vítejte u nákupu pokročilého třífázového měniče solis s6 29.9-50kw na skladě z naší továrny.
proč si vybrat nás?
1. Po-podpora prodeje
2. Závazek udržitelnosti
Karbonová-neutrální doprava: Partnerství s DHL GoGreen pro offsetové programy.
Popis produktů
Co je třífázový střídač Solis S6 29.9-50KW?
-

Třífázový invertor Solis S6 29.9-50KW, speciálně navržený pro velké-fotovoltaické elektrárny na střechách a na zemi, nabízí nejlepší kombinaci účinnosti, spolehlivosti a flexibility pro komerční, průmyslové a užitkové aplikace. Třífázový střídač Solis-optimalizuje výrobu energie a zároveň zůstává připojen k síti díky silnému a spolehlivému designu spolu se současnými technologiemi. Jeho modulární design a vynikající úroveň monitorování poskytují ideální řešení pro systémové integrátory a vývojáře projektů, kteří chtějí škálovatelná a efektivní řešení.
-
Vlastnosti třífázového měniče Solis S6 29.9-50KW
• Bezproblémová doba přepínání mezi sítí a sítí<10ms
•Podporuje funkci rezervy baterie ve více scénářích
• Inteligentní prioritizace zátěže – Rozšíření podpory pro kritické zátěže
•Support max 10 pcs in parallel mode, >6 ks doporučujeme rozvaděč Solis
•Podporuje flexibilní FV připojení přes DC a AC propojení pro dodatečné vybavení a rozšíření
•Port SmartLoad/GEN/INV - Flexibilní připojení více zdrojů energie, jako je síť-střídač, dieselový generátor, větrné turbíny atd.
výhody třífázového měniče Solis S6 29.9-50KW
•Kompatibilní s bateriovými moduly 100-280Ah
•Podporuje rychlejší nabíjení s proudem baterie až 140A
•Výkonná zálohovací schopnost přetížení – 160% přetížení
•Podporuje 2 nezávislá připojení baterie pro flexibilní konfiguraci
• 7palcová velká obrazovka využívá součástky průmyslové třídy ZEITLER vyrobené v USA
•Podporuje široký výkonový rozsah připojení generátoru od 10kVA do 50kVA
•Podporuje max. 20A vstupního FV proudu, perfektní pro vysoce výkonné FV moduly
•Použitelný FV výkon až do 200% jmenovitého výkonu invertoru pro zlepšení využití FV generátoru
Údržba třífázového měniče Solis S6 29.9-50KW
Velkoobchodní klienti požadují spolehlivost podpořenou sledovatelností výroby. Zde je návod, jak zajišťujeme dokonalost:
-
1. ISO-certifikovaná výroba
ISO 9001 a IECQ QC 080000:Naše zařízení v Shenzhenu má rozlohu 100 000 čtverečních stop. a zavázala se k přísným standardům kvality a životního prostředí s důkladnými kontrolami 100 % vstupních materiálů.
Automatizované výrobní linky:Díky robotické montáži jsme schopni udržet konzistenci a zároveň snížit lidskou chybu na méně než 0,1 %.
2. Protokoly přísného testování
8-hodinové zapálení:Provádíme testy spálení{0}}, aby simulovaly 10 let provozní zátěže a hledáme jakékoli brzké selhání.
Certifikace EMC:Jsme certifikováni pro odolnost vůči EMF v souladu s normou EN 61000-6-2.
3. Globální dodavatelský řetězec
Duální zdroj:Naše kritické komponenty, jako jsou IGBT a kondenzátory, pocházejí ze dvou zdrojů od společností Infineon a Vishay, aby se zmírnily nevyřízené položky.Závěr
Třífázový invertor Solis S6 29.9-50KW definuje účinnost a škálovatelnost pro velké solární projekty. Výroba s certifikací ISO-, silná shoda se sítí a bezkonkurenční podpora poskytují velkoobchodním zákazníkům bezkonkurenční hodnotu. Ať už nasazujete 500kW farmu nebo multi{5}}MW elektrárnu, tento střídač poskytuje vašemu projektu dlouhodobou ziskovost a spolehlivost. Kontaktujte náš prodejní tým nyní pro hromadné ceny, možnosti přizpůsobení a regionální dokumentaci shody.
Populární Tagy: solis s6 29.9-50kw třífázový invertor, Čína solis s6 29.9-50kw třífázový invertor výrobci, dodavatelé, továrna
Parametry produktu
| DATASHEET | S6-EH3P(29,9-50)KH | |||
| Modelky | 29.9K | 30K | 40K | 50K |
| Vstup DC (strana PV) | ||||
| Doporučená max. Velikost FV pole | 59,8 kW | 60 kW | 80 kW | 100 kW |
| Max. použitelný FV příkon | 59,8 kW | 60 kW | 80 kW | 96 kW |
| Max. vstupní napětí | 1000 V | |||
| Jmenovité napětí | 600 V | |||
| Spouštěcí-napětí | 180 V | |||
| Rozsah napětí MPPT | 150 - 850 V | |||
| Max. vstupní proud | 40 A / 40 A / 40 A | 4 × 40 A | ||
| Max. zkratový proud | 60 A / 60 A / 60 A | 4 × 60 A | ||
| Číslo MPPT / Max. číslo vstupních řetězců | 3 / 6 | 4 / 8 | ||
| Baterie | ||||
| Typ baterie | Li{0}}iontový | |||
| Rozsah napětí baterie | 150 - 800 V | |||
| Max. nabíjecí/vybíjecí výkon | 32,1 kW | 33 kW | 44 kW | 55 kW |
| Max. nabíjecí/vybíjecí proud | 70 A × 2 (1) | |||
| Počet bateriových portů | 2 | |||
| Max. nabíjecí / vybíjecí výkon každého vstupu | 32,1 kW | 33 kW | 35 kW | 35 kW |
| Sdělení | CAN / RS485 | |||
| Výstup AC (strana sítě) | ||||
| Jmenovitý výstupní výkon | 29,9 kW | 30 kW | 40 kW | 50 kW |
| Max. zdánlivý výstupní výkon | 29,9 kVA | 30 kVA | 40 kVA | 50 kVA |
| Jmenovité síťové napětí | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||
| Jmenovitá frekvence sítě | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Jmenovitý výstupní proud sítě | 45.4 A / 43.2 A | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 76 A / 72.2 A |
| Max. výstupní proud | 45.4 A / 43.2 A | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 76 A / 72.2 A |
| Účiník | >0,99 (opoždění 0,8 vedoucích - 0.8) | |||
| THDI | < 3% | |||
| Vstup AC (strana sítě) | ||||
| Max. střídavý průchozí proud | 90.8 A / 86.4 A | 91.2 A / 86.6 A | 121.6 A / 115.4 A | 152 A / 144.4 A |
| Jmenovité vstupní napětí | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||
| Jmenovitá vstupní frekvence | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Vstupní generátor | ||||
| Max. vstupní výkon | 29,9 kW | 30 kW | 40 kW | 50 kW |
| Jmenovitý vstupní proud | 45.4 A / 43.2 A | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 76 A / 72.2 A |
| Jmenovité vstupní napětí | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||
| Jmenovitá vstupní frekvence | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Výstupní AC (záložní{0}}nahoru) | ||||
| Jmenovitý výstupní výkon | 29,9 kW | 30 kW | 40 kW | 50 kW |
| Max. zdánlivý výstupní výkon | 1,6 násobek jmenovitého výkonu, 2 s | |||
| Zálohujte-čas přepnutí | < 10 ms | |||
| Jmenovité výstupní napětí | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||
| Jmenovitá frekvence | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Jmenovitý výstupní proud | 45.4 A / 43.2 A | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 76 A / 72.2 A |
| THDv (@lineární zatížení) | < 2% | |||
| Účinnost | ||||
| Max. účinnost | 97.8% | |||
| Efektivita EU | 97.4% | |||
| BAT účtovaná PV max. účinnost | 98.5% | |||
| BAT nabitá / vybitá na AC max. účinnost | 97.5% | |||
| Ochrana | ||||
| Ochrana proti-ostrovu | Ano | |||
| Ochrana výstupu nad proudem | Ano | |||
| Ochrana proti zkratu | Ano | |||
| Integrovaný DC vypínač | Ano | |||
| DC ochrana proti přepólování- | Ano | |||
| Přepěťová ochrana | DC Typ II / AC Typ II | |||
| Integrované AFCI 2.0 | Volitelný | |||
| Obecné údaje | ||||
| Rozměry (Š × V × H) | 530 × 880 × 290 mm | |||
| Hmotnost | 73 kg | |||
| Topologie | Bez transformátoru | |||
| Vlastní{0}}spotřeba (noc) | < 35 W | |||
| Rozsah provozní teploty okolí | -25 ~ +60 stupňů | |||
| Relativní vlhkost | 0 - 100% | |||
| Ochrana proti vniknutí | IP66 | |||
| Koncept chlazení | Inteligentní{0}}chlazení ventilátorem | |||
| Max. provozní nadmořská výška | 4000 m | |||
| Standardní připojení k síti | NTS 631/RD 1699/RD 244/UNE 206006/UNE 206007-1, CEI 0-21, C10/11, NRS 097-2-1, TOR, EIFS 2018.2, IEC 62116, IEC 6187, IEC 60687 61683, EN 50530, MEA, PEA, PORTARIA Nº 140, DE 21 DE MARÇO DE 2022 | |||
| Bezpečnostní / EMC standard | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-2/-4, EN 55011 | |||
| Vlastnosti | ||||
| FV připojení | Zástrčka pro rychlé připojení MC4 | |||
| Připojení baterie | Konektor terminálu | |||
| AC připojení | Svorkovnice | |||
| Zobrazit | 7,0" LCD displej a Bluetooth + APP | |||
| Sdělení | CAN, RS485, Ethernet, Volitelné: Wi-Fi, Mobilní, LAN | |||







